Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą wakacje nad morzem w naszym drugim serwisie turystycznym. Można tam znaleźć wiele ciekawych ofert wynajmu, np. domki nad morzem, ale również pokoje nad morzem. Proszę zwrócić szczególną uwagę na katalogi miejscowości, takie jak Ustka, Pobierowo, Karwia, oraz Kołobrzeg i Mielno. Zapraszamy!

Witaj na naszej stronie. Poniżej prezentujemy noclegi nad morzem. Jesli planujesz wakacje nad morzem, to zapewne nasza oferta będzie dla Ciebie interesująca. W przypadku gdy planujesz wczasy nad morzem w konkretnym obiekcie, przejrzyj nasze kategorie zamieszczone obok i wybierz dla siebie odpowiedni nocleg. Udany wypoczynek nad morzem to w 50% dobry wybór okiektu, tak więc nie śpiesz się, przejrzyj ich wiele i dzwoń/pisz do właścicieli.

Wczasy lub wakacje nad morzem

Jarosławiec - Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król

76-107 Jarosławiec ul. Bałtycka 16

(59) 810-93-80, (59) 810-94-56, 609-100-206

Na trenie Centrum Zdrowia i Wypoczynku do Państwa dyspozycji znajdują się: nowoczesne SPA & Wellness, restauracja, night club, kompleks basenowy z jacuzzi, grota solna, sale szkoleniowo - konferencyjne, 57 pokoi 2 osobowych i 3 pokoje typu studio. Pokoje wyposażone są w: łazienkę z suszarką, telewizję satelitarną, telefon, minibar. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, specjalizujemy się zarówno w pobytach grupowych, wczasach

Jarosławiec - Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król